RageMu Online Forum
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

RageMu Online Forum

RageMU Online Forum
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 PK INVAZIE !!!! by ArmanY ( alt NOOB )

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Emy




Mesaje : 19
Data de înscriere : 27/07/2008

PK INVAZIE !!!! by ArmanY ( alt NOOB ) Empty
MesajSubiect: PK INVAZIE !!!! by ArmanY ( alt NOOB )   PK INVAZIE !!!! by ArmanY ( alt NOOB ) Icon_minitimeDum Iul 27, 2008 4:07 pm

Sus In jos
ArmanY




Mesaje : 3
Data de înscriere : 27/07/2008

PK INVAZIE !!!! by ArmanY ( alt NOOB ) Empty
MesajSubiect: Re: PK INVAZIE !!!! by ArmanY ( alt NOOB )   PK INVAZIE !!!! by ArmanY ( alt NOOB ) Icon_minitimeDum Iul 27, 2008 4:25 pm

Bai copile.....in primu rand eu eram acolo si dadeam in GolDen si ai venit ca tontu si dadeai si tu in goldenu meu ....si team omorat ,,,,Pentru Noobi ca tine ca sa postezi trebuie sa ai print cu Goldenu si inc un print cu Pk care ti lam facut...a invatat marlani sa posteze dute guguloiule la tara si posteaza .....ce dovezi ai tu ca ala e goldenu gasit de Tn.....Mai invata sa joci mu tantalaule
Sus In jos
evildead15




Mesaje : 21
Data de înscriere : 24/07/2008
Varsta : 31
Localizare : Greece

PK INVAZIE !!!! by ArmanY ( alt NOOB ) Empty
MesajSubiect: Re: PK INVAZIE !!!! by ArmanY ( alt NOOB )   PK INVAZIE !!!! by ArmanY ( alt NOOB ) Icon_minitimeDum Iul 27, 2008 4:44 pm

Here is one more pk who made ArmanY at invasion

PK INVAZIE !!!! by ArmanY ( alt NOOB ) Screen20
Sus In jos
Emy




Mesaje : 19
Data de înscriere : 27/07/2008

PK INVAZIE !!!! by ArmanY ( alt NOOB ) Empty
MesajSubiect: Re: PK INVAZIE !!!! by ArmanY ( alt NOOB )   PK INVAZIE !!!! by ArmanY ( alt NOOB ) Icon_minitimeLun Iul 28, 2008 5:18 pm

in primul ran nu sunt gunoi , al 2-lea nu sunt copil al 3-lea nu sunt taran -al 4-lea joc de 4 ani MU- asa ca stiu si eu cum sa fac print ...si im pare rau ca nu mai stiu cine era langa sa fi spus si el cine a ajuns primu la tantasi (erau 2 dak te uiti bine mai era inca 1 tantalos si inca un bk ) (acel baca la luat pe cel din stanga eu pe cel din dreaqpta ai venit TU si mai OMORAT .) ....nu trebuie dovezi . dovada este in print ! asa pa pa sper ca Radmin sa Ia masuri in legatura cu voi(niste CRETINI)
Sus In jos
Continut sponsorizat





PK INVAZIE !!!! by ArmanY ( alt NOOB ) Empty
MesajSubiect: Re: PK INVAZIE !!!! by ArmanY ( alt NOOB )   PK INVAZIE !!!! by ArmanY ( alt NOOB ) Icon_minitime

Sus In jos
 
PK INVAZIE !!!! by ArmanY ( alt NOOB )
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» PK la invazie by ArmanY
» PK INVAZIE !!!!! by MorDrack(NOOB)
» PK INVAZIE & PK STADIUM SPOT !!!!! Acelasi (NOOB) San4es
» PK la invazie by MorDrack and Jhony
» pk at ivazion(again noob bk)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RageMu Online Forum :: Help Section :: Report Section-
Mergi direct la: