RageMu Online Forum
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

RageMu Online Forum

RageMU Online Forum
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 hi / Salut

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
TheKinG




Mesaje : 4
Data de înscriere : 22/07/2008

hi / Salut Empty
MesajSubiect: hi / Salut   hi / Salut Icon_minitimeMar Iul 22, 2008 8:25 pm

I'm Sabin , name in game is TheKinG i w8 some nice war ... (cam atat cu engleza) Laughing
Cat despre Server ... destul de frumos pacat ca mai sunt si niste "nabi" care cum te vad mai mic ... repede vin cu pk-ul . Am sa lipsesc o bucata de vreme ma duc in Romania :> . Bafta cu Server-ul !




Have a Nice Day .
Sus In jos
Radmin
Moderator
Moderator
Radmin


Mesaje : 39
Data de înscriere : 19/07/2008

hi / Salut Empty
MesajSubiect: Re: hi / Salut   hi / Salut Icon_minitimeMar Iul 22, 2008 8:47 pm

TheKinG a scris:
I'm Sabin , name in game is TheKinG i w8 some nice war ... (cam atat cu engleza) Laughing
Cat despre Server ... destul de frumos pacat ca mai sunt si niste "nabi" care cum te vad mai mic ... repede vin cu pk-ul . Am sa lipsesc o bucata de vreme ma duc in Romania :> . Bafta cu Server-ul !




Have a Nice Day .
bine ai venit! ms de urari. ne vedem cand te intorci bounce
Sus In jos
TheKinG




Mesaje : 4
Data de înscriere : 22/07/2008

hi / Salut Empty
MesajSubiect: Re: hi / Salut   hi / Salut Icon_minitimeMar Iul 22, 2008 9:49 pm

Radmin poate rezolvi si u cv cu regurile ... locuri unde se poate sta linistit ... Exemplu : am in guild un Mg de 1 rr ... timp de 5-10 min a facut PANTA pk pe el in arena ... e prea de tot Exclamation ...
Sus In jos
TheKinG




Mesaje : 4
Data de înscriere : 22/07/2008

hi / Salut Empty
MesajSubiect: Re: hi / Salut   hi / Salut Icon_minitimeMar Iul 22, 2008 10:29 pm

hai k am vazut-o si pe asta ... Neutral Stau in tarkan la un tantalos de aur ... vine SeXxXY-ELF si ma omoara ... ce e asta frate ? daca fac print ajuta la ceva ? sa stiu macar
Sus In jos
Radmin
Moderator
Moderator
Radmin


Mesaje : 39
Data de înscriere : 19/07/2008

hi / Salut Empty
MesajSubiect: Re: hi / Salut   hi / Salut Icon_minitimeMar Iul 22, 2008 10:34 pm

TheKinG a scris:
hai k am vazut-o si pe asta ... Neutral Stau in tarkan la un tantalos de aur ... vine SeXxXY-ELF si ma omoara ... ce e asta frate ? daca fac print ajuta la ceva ? sa stiu macar
normal ca ma ajuta, posteaza img, e interzis pk la goldeni
Sus In jos
Continut sponsorizat





hi / Salut Empty
MesajSubiect: Re: hi / Salut   hi / Salut Icon_minitime

Sus In jos
 
hi / Salut
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RageMu Online Forum :: Rage Mu Information :: New on forum? Post here.-
Mergi direct la: